🍀 Chwalimy się, bo jest czym! 🍀

MAMY TO! 

Emolientowo – proteinowa maska do włosów średnioporowatych i z tendencją do puszenia so!flow zdobywcą nagrody KWC 2023 by Wizaz.pl!

 

 

CZYM JEST KWC I DLACZEGO TA NAGRODA JEST DLA NAS TAK WAŻNA?

 

KWC, czyli Kosmetyk Wszech Czasów to największy internetowy katalog, który powstaje na podstawie dodawanych i ocenianych przez użytkowniczki portalu Wizaz.pl produktów kosmetycznych oraz akcesoriów urodowych. Katalog KWC od 2001 pomaga w wyborze najlepszego produktu z interesującej nas kategorii. Dzięki rzetelnym recenzjom wystawianym przez zaangażowane Wizażanki możemy mieć pewność, że spośród setek dostępnych na półkach sklepowych czy w internecie produktów wybierzemy ten właściwy.

W bieżącym roku nagrodę KWC by Wizaz.pl w kategorii „Produkty do włosów” otrzymała emolientowo – proteinowa maska do włosów średnioporowatych so!flow. Maska emolientowo – proteinowa so!flow by VisPlantis, przeznaczona do włosów średnioporowatych i z tendencją do puszenia się, zdobyła uznanie Wizażanek – aż 91% użytkowniczek potwierdziło, że kupi ją ponownie.

Emolientowo – proteinowa maska do włosów średnioporowatych so!flow otrzymała w katalogu KWC bardzo wysoką ocenę 4,9/5 na 100 opinii. Wiele spośród Wizażanek określiło maskę do włosów so!flow mianem ulubionej.

🏆 Otrzymanie tej nagrody wiele dla nas znaczy! Cieszymy się, że maska do włosów średnioporowatych so!flow zdobyła uznanie włosomaniaczek! Bardzo dziękujemy za docenienie naszego produktu, poniżej prezentujemy kilka zdjęć z gali wręczenia nagród KWC 2023 by Wizaz.pl! 👇